HISTORIE SUKCESU KLIENTÓW

Poznaj firmy, które polegają na najbardziej zaufanym oprogramowaniu do zarządzania procesem optymalizacji rozkroju

HISTORIE SUKCESU KLIENTÓW

Poznaj firmy, które polegają na najbardziej zaufanym oprogramowaniu do zarządzania procesem optymalizacji rozkroju
Wdrożone systemy Agmasoft:

O firmie

Od 2010 r. jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży produktów Kronospan. Posiadamy dwa oddziały: w Jarosławiu i w Roźwienicy. Oddział w Jarosławiu skupia wokół siebie głównie odbiorców detalicznych i oferuje przede wszystkim sprzedaż akcesoriów meblowych. W Roźwienicy z kolei – oprócz sklepu z akcesoriami – znajduje się cała produkcja firmy oraz magazyn z płytami meblowymi i blatami. W naszym parku produkcyjnym znajdują się doskonale wyposażone maszyny włoskiej marki SCM. Posiadamy również własną lakiernię. Zlecenia dla klientów w Polsce i za granicą realizujemy kompleksowo – od projektu, przez wykonanie, transport i montaż.

Współpraca z Agmasoft

Poszukiwaliśmy oprogramowania, które usprawni zarządzanie zleceniami i samą produkcją.  Ważna dla nas była automatyzacja pracy, aby każde zlecenie od początku do końca dokumentować. Było to o tyle ważne, że rosnąca liczba klientów wymagała coraz bardziej profesjonalnej obsługi.

Sukces

Od wielu lat z powodzeniem pracowaliśmy na Formatyzacji 5. Ostatnio jednak przeszliśmy na dużo bardziej zaawansowany system do zarządzania i optymalizacji rozkroju – Order Manager. Dzięki temu jeszcze bardziej uporządkowaliśmy naszą produkcję. Każdy pracownik przy pile, okleinarce czy w magazynie, wyposażony w nieduże urządzenie, na bieżąco dokumentuje swój postęp pracy przy zleceniu. Dzięki temu zza biurka jestem w stanie sprawdzić jak postępuje proces produkcyjny. Klient natomiast ma aktualny dostęp do podglądu, na jakim etapie jest jego zamówienie.

Jak każdy proces rozwoju i zmian, tak i u nas wymaga to wysiłku i konsekwencji. Wiemy jednak, że dzięki oprogramowaniu Agmasoft możemy pracować jeszcze lepiej i wydajniej. A co najważniejsze, oszczędzając czas.

Robert Makarowski, współwłaściciel firmy ROMA

Scroll to Top