HISTORIE SUKCESU KLIENTÓW

Poznaj firmy, które polegają na najbardziej zaufanym oprogramowaniu do zarządzania procesem optymalizacji rozkroju

HISTORIE SUKCESU KLIENTÓW

Poznaj firmy, które polegają na najbardziej zaufanym oprogramowaniu do zarządzania procesem optymalizacji rozkroju
Wdrożone systemy Agmasoft:

O firmie

BEST Meble jest prywatną firmą z wyłącznym udziałem kapitału polskiego, która istnieje już od 1981 roku. Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w zakresie produkcji mebli kuchennych oraz hurtowej sprzedaży materiałów do produkcji mebli. Realizujemy każde zamówienie, niezależnie od jego wielkości, formatyzujemy i oklejamy usługowo płyty meblowe oraz wykonujemy nietypowe zlecenia na centrum CNC.

Współpraca z Agmasoft

Od dłuższego czasu, szukaliśmy takich rozwiązań, dzięki którym wprowadzone wymiary formatek byłby importowane do programu, który wykona ich rozkrój. Początkowo stosowaliśmy własne proste narzędzia stworzone pod tym kątem. Jednak one nie zdawały egzaminu, bo po wykonaniu rozkroju i tak zmuszeni byliśmy do dalszej ręcznej obróbki zamówienia, co zajmowało nam dużo czasu. Wówczas z polecenia firmy Aquafront, która również korzysta z systemów Agmasoft, zaczęliśmy wdrażać w naszej firmie nowe specjalistyczne oprogramowanie. I to był doskonały wybór.

Sukces

Przede wszystkim zyskaliśmy na czasie. W tej chwili wszystko jest w jednym systemie, pełna automatyka. Łatwo odnaleźć każde zamówienie. Na co dzień drukujemy bardzo dużo różnego rodzaju etykiet porządkujących nasze zasoby magazynowe i formatki wykonywane dla klientów. To bardzo ułatwia pracę. Klienci z kolei bardzo chwalą sobie SMS-owy system powiadamiania o gotowości zamówienia do odbioru. To, co najbardziej jednak doceniamy, to to, że program nie posiada błędów, wszystko wykonuje sprawnie i nie powoduje zastojów w naszej pracy.

Na bieżąco otrzymujemy aktualizacje programu. Są one dość częste, co wynika z tego, że Agmasoft odpowiadając na potrzeby klientów, cały czas dynamicznie rozwija swoje systemy. Sami tego doświadczyliśmy. Na początku współpracy, ze względu na charakter naszej firmy, potrzebowaliśmy kilku dodatkowych narzędzi, które były dla nas niezbędne. Bez żadnego problemu właściciel Agmasoft podjął się ich wykonania. Do dziś służą nam w bieżącej pracy i przyczyniają się do naszego rozwoju.

Mogę z pełnym przekonaniem polecić systemy Agmasoft każdej firmie, której zależy na sprawnej obsłudze klienta i rozwoju własnego przedsiębiorstwa.

Piotr Kluska, właściciel BEST MEBLE

Scroll to Top