Get Adobe Flash player

O firmieAGMAsoft


Firma Agmasoft (dawniej Amicom s.c.) powstała w 1999 roku, jako jedna z pierwszych, polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające branżę meblarską. Pierwszym produktem, który zyskał szerokie uznanie użytkowników był program do optymalizacji rozkroju Formatyzacja 3. Prosty w obsłudze i niezawodny system pozwolił nam zdobyć dużą wiedzę, doświadczenie oraz poznać potrzeby rynku w dziedzinie optymalizacji rozkroju. Na bazie programu Formatyzacja 3 powstał nowy, zintegrowany system do zarządzania rozkrojem Formatyzacja 5.

Program Formatyzacja 5 działa w środowisku sieciowym i oparty jest na bazie SQL (Firebird).

Jako pierwsza i jedyna firma w Polsce wyposażyliśmy nasz produkt w moduły umożliwiajace współpracę z piłami panelowymi znanych, światowych marek: Felder Format4, Biesse, Homag, Schelling, SCM, Gabbiani, Macmazza oraz Giben.

Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i unowocześniane. Powstaje wiele modułów dodatkowych, rozszerzeń oraz funkcjonalności, które daje nam przewagę nad konkurencją.

Formatyzacja 5 to nie tylko optymalizacja, ale zintegrowany system do zarządzania rozkrojem, produkcją, wymianą danych z klientami, pobieranie zleceń z Internetu (moduł eFormatyzacja) i wiele innych rozszerzeń umożliwiających współpracę z systemami ERP, CAD/CAM, B2B, B2C, itd... .


Jako firma oferujemy Państwu rozwiązania, które w łatwy sposób można wdrożyć we własnej firmie zwiększając jej konkurencyjność i sprawną obsługę klienta. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, fachową pomoc oraz szybkie usuwanie problemów.

Na Państwa życzenie możemy dostosować nasze programy do specyfiki Państwa firmy wprowadzając ulepszenia lub zmiany w zależności od potrzeb.


Nasze oprogramowanie wykorzystywane może być wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba zarządzania rozkrojem - nie tylko zakłady meblarskie - ale również zakłady kamieniarskie, blacharskie, rozkrój płyt plastikowych, szkła i wiele innych.


Oprócz dostarczania Klientom nowoczesnego oprogramowania, koncentrujemy się na profesjonalnej obsłudze, szkoleniach, działaniach doradczych i marketingowych.


Jako firma stawiamy na jakość, sprawną obsługę klienta i elastyczność. Dowodem na nasz profesjonalizm jest sprzedane ponad 800 licencji na oprogramowanie produkowane przez nas.Obszar działalności:


  • kompleksowe rozwiązania dla branży stolarskiej (zakłady meblarskie, hurtownie płyt)
  • tworzenie oprogramowania na zamówienie - integracja systemów
  • oprogramowanie do optymalizacji rozkroju (formatyzacja 3, formatyzacja 5)
  • internetowe składanie zamówień rozkroju (eFormatyzacjaWWW)
  • wdrażania oraz integracja systemów informatycznych
  • tworzenie stron www
  • doradztwo w zakresie IT


Certyfikaty...


  PRINCE2 Foundation